Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan İZGÜL MÜHENDİSLİK geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün Güvenilir ve Saygın firmalarından biri olarak Ülkemizin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Firmamız; 2015 yılında Şanlıurfa ilinde, İZGÜL Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited ünvanıyla bir ortaklık şirketi olarak kurulmuştur. Geçen bu süre içerisinde firmamız inşaat sektörünün değişik alanlarında gösterdiği gelişmeler ile daha kapsamlı bir yapıya ulaşmıştır.

Sektördeki faaliyetlerine bina inşaatları ile başlayan firmamız, ilerleyen zaman içerisinde çoğunluğunu büyük su işleri (DSi) yatırımlarının oluşturduğu ve hayata geçtikçe ülkemize hem ekonomik kazanç sağlayan hem de büyük oranlarda istihdam yaratan projeleri gerçekleştirmektedir.

İZGÜL MÜHENDİSLİK oluşturduğu istihdamın haricinde ödediği vergiler ile de ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İş hacmini artan oranlarda geliştirmeyi devam ettiren firmamız bugün; sulama yapılarından baraj inşaatlarına, bina inşaatlarından kentsel altyapı inşaatlarına, yol inşaatlarından endüstriyel yapılara kadar birçok farklı projeyi gerçekleştirebilme kabiliyeti göstermiştir.

Proje çözümleri için bizlere iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.